Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

A Finnish family-owned business, driven by passion towards good food. Founded in 2013, Foodin's mission is to promote health and wellbeing by offering organic, ethically sourced foods.

When you’re in need of a quick, easy and versatile snack, look no further than Foodin’s snacks and bars! Proud of the Clean Label recipe and crunchy texture of granola and collagen protein bars, and the activated Trail Mix flavours have quickly become family favourites! 

Showing1–20 of 23 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
FOODIN NuTi Dark Chocolate & Sea Salt Organic Nut Bar 35g
£1.70 Unit price £48.57 perkg
FOODIN NuTi Honey Pecan & Sea Salt Organic Nut Bar 35g
£1.70 Unit price £48.57 perkg
Sold out
FOODIN NuTi Lingonberry & Caramel Organic Nut Bar 35g
£1.70 Unit price £48.57 perkg
FOODIN Organic Raw Chocolate Coated Ginger 70g
£2.80 Unit price £40.00 perkg
FOODIN NuTi Dark Chocolate & Cherry Organic Nut Bar 35g
£1.70 Unit price £48.57 perkg
5.0
(1)
FOODIN Organic Raw Chocolate No Added Sugar Raspberry 50g
£2.80 Unit price £56.00 perkg
FOODIN Organic Raw White Chocolate Cashew 60g
£2.80 Unit price £46.67 perkg
FOODIN Organic Raw Chocolate Coated Raspberry 50g
£2.80 Unit price £56.00 perkg
FOODIN Organic Raw White Chocolate Strawberry 50g
£2.80 Unit price £56.00 perkg
FOODIN Organic Raw Chocolate No Added Sugar Strawberry 50g
£2.80 Unit price £56.00 perkg
FOODIN Organic Raw Chocolate Coated Cashew 60g
£2.80 Unit price £46.67 perkg
FOODIN Organic Raw Chocolate No Added Sugar Almond 50g
£2.80 Unit price £56.00 perkg
FOODIN Organic Raw Chocolate No Added Sugar Macadamia 50g
£2.80 Unit price £56.00 perkg
FOODIN Organic Raw White Chocolate Raisins 80g
£2.80 Unit price £35.00 perkg
FOODIN Organic Raw White Chocolate Raspberry 50g
£2.80 Unit price £56.00 perkg
FOODIN Organic Raw Chocolate Coated Banana 70g
£2.80 Unit price £40.00 perkg
FOODIN Licorice Dates Lemon Bar 35g
£1.40 Unit price £40.00 perkg
FOODIN Organic Raw Chocolate Coated Strawberry 50g
£2.80 Unit price £56.00 perkg

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old