Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store
Lets get personal about intimate care. Looking after the inner you is just as important as the outer you, and when it comes to intimate areas its even more important. We have a range of products to support the health and well being of your intimate area so you can feel confident in every step of the way.

Our range of products are carefully selected to ensure they help support the natural balance of your intimate areas. With this in mind there are products available from washing and cleansing to medicated solutions to relive uncomfortable itches to vaginal fungal infections.
Showing1–20 of 27 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
YES VM Organic Vaginal Moisturiser 100ml
£13.50 Unit price £135.00 perlitre
GENTIL Come Clean - Intimate Wash 300ml
£13.00 Unit price £43.33 perlitre
WOMAN ESSENTIALS Plaisir De Soie Lasting Intimate Oil Moisturiser Lubricant 100ml
£36.00 Unit price £360.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS BB Deo Probiotic Detox Deo Mist. Intimate & Body Deodorant 30ml
£18.00 Unit price £600.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS Deo Blanc Brightening Soothing Body Mist - Intimate Deodorant 30ml
£18.00 Unit price £600.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS Plaisir De Soie Lubricant 40ml
£20.00 Unit price £500.00 perlitre
LUNA DAILY The Everywhere (No)Soap Original 125g
£14.00 Unit price £112.00 perkg
YES Cleanse Organic Intimate Wash 150ml
£13.50 Unit price £90.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS Baume Blanc Brightening Replenishing Balm 30ml
£36.00 Unit price £1,200.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS Essence De Joie Revitalizing Hyaluron Intimate Lubricant Moisturiser 100ml
£36.00 Unit price £360.00 perlitre
URIAGE Gyn-8 Soothing Cleansing Gel Intimate Hygiene 100ml
£12.00 Unit price £120.00 perlitre
Sold out
VAGISIL Vagisil Medicated Creme Fast Relief from Intimate Itch 30g
£6.20 Unit price £206.67 perkg
ORGAN(Y)C Intimate Wash With Chamomile 250ml
£10.99 Unit price £43.96 perlitre
URIAGE Gyn-Phy Refreshing Gel Intimate Hygiene 200ml
£12.00 Unit price £60.00 perlitre
5.0
(1)
WOMAN ESSENTIALS Bain De Soie 2-In-1 Moisturising Satin Intimate And Body Wash 200ml
£25.00 Unit price £125.00 perlitre
1.0
(1)
WOMAN ESSENTIALS Essence De Joie Revitalizing Hyaluron Intimate Lubricant Moisturiser 40ml
£18.00 Unit price £450.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS Brume Deo & Soin Fresh Intimate & Body Mist Deodorant Spray 30ml
£18.00 Unit price £600.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS Baume De Beaute Multi-Perfection Intimate Bikini Care BB Balm 50ml
£36.00 Unit price £720.00 perlitre

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old