Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store
Georganics is a pioneering natural toothpaste, redefining dental care for a healthier smile and a greener planet. With powerful formula for proven efficacity.
Showing1–14 of 14 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
GEORGANICS Sonic Toothbrush - Replacement Heads
GEORGANICS Sonic Toothbrush - Replacement Heads
£6.90 Unit price 69p peritem
GEORGANICS Sonic Toothbrush - Complete Set
GEORGANICS Sonic Toothbrush - Complete Set
£69.90 Unit price £13.98 peritem
GEORGANICS Oil Pulling Mouthwash - English Peppermint 100ml
£7.90 Unit price £79.00 perlitre
GEORGANICS Mineral Toothpaste - Activated Charcoal 60ml
£6.90 Unit price £115.00 perlitre
GEORGANICS Natural Toothpowder - Activated Charcoal 60ml
GEORGANICS Natural Toothpowder - Activated Charcoal 60ml
£6.90 Unit price £115.00 perlitre
GEORGANICS Natural Chewing Gum - English Peppermint 30 units
£4.90 Unit price 16.3p peritem
GEORGANICS Oil Pulling Mouthwash - Activated Charcoal 100ml
£7.90 Unit price £79.00 perlitre
GEORGANICS Mouthwash Tablets - Activated Charcoal 180 tablets
£9.90 Unit price 8.3p peritem
GEORGANICS Beech Toothbrush - Medium Bristles
GEORGANICS Beech Toothbrush - Soft Bristles
GEORGANICS Mineral Toothpaste 120 Tablets English Peppermint
£9.90 Unit price 8.3p peritem
GEORGANICS Beech Toothbrush - Kids Bristles

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old