Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store
Giovanni believes in harnessing the power of botanical ingredients to deliver salon-quality results. Giovanni was the first full-range, salon-inspired hair care brand in natural product stores, and today is the #1 selling hair care line in the United States Natural Products Industry.
Showing1–19 of 19 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
GIOVANNI 2Chic U-Volume Shampoo 250ml
Sold out
GIOVANNI 2Chic U-Volume Shampoo 250ml
£11.00 Unit price £44.00 perlitre
GIOVANNI L.A. Hold Styling Spritz 150ml
GIOVANNI L.A. Hold Styling Spritz 150ml
£11.00 Unit price £74.83 perlitre
GIOVANNI Direct Leave-In Conditioner 60ml
GIOVANNI Direct Leave-In Conditioner 60ml
£4.00 Unit price £66.67 perlitre
GIOVANNI L.A. Hold Styling Gel 60ml
£4.00 Unit price £66.67 perlitre
GIOVANNI Ultra-Moist Conditioner 250ml
GIOVANNI Ultra-Moist Conditioner 250ml
£11.00 Unit price £44.00 perlitre
GIOVANNI More Body Hair Thickener 200ml
GIOVANNI More Body Hair Thickener 200ml
£11.00 Unit price £44.00 perlitre
GIOVANNI 2Chic Frizz Be Gone Shampoo 250ml
GIOVANNI 2Chic Frizz Be Gone Shampoo 250ml
£11.00 Unit price £44.00 perlitre
GIOVANNI 2Chic Frizz Be Gone Conditioner 250ml
GIOVANNI 2Chic Frizz Be Gone Conditioner 250ml
£11.00 Unit price £44.00 perlitre
GIOVANNI Smooth As Silk Conditioner 60ml
GIOVANNI Smooth As Silk Conditioner 60ml
£4.00 Unit price £66.67 perlitre
GIOVANNI Ultra-Moist Shampoo 250ml
GIOVANNI Ultra-Moist Shampoo 250ml
£11.00 Unit price £44.00 perlitre
GIOVANNI Smooth As Silk Conditioner 250ml
£11.00 Unit price £44.00 perlitre
GIOVANNI Root 66 Max Volume Spray 250 ml
£11.00 Unit price £44.00 perlitre
GIOVANNI Mousse Hair Styling Foam 207ml
£11.00 Unit price £53.14 perlitre
GIOVANNI Root 66 Max Volume Conditioner 250ml
£11.00 Unit price £44.00 perlitre
Sold out
GIOVANNI Direct Leave-In Conditioner 250ml
£11.00 Unit price £44.00 perlitre
GIOVANNI 50/50 Balanced Conditioner 250ml
£11.00 Unit price £44.00 perlitre
GIOVANNI Root 66 Max Volume Shampoo 250ml
£11.00 Unit price £44.00 perlitre
GIOVANNI Smooth As Silk Shampoo 250ml
£11.00 Unit price £44.00 perlitre
GIOVANNI 50/50 Balanced Shampoo 250 ml
£11.00 Unit price £44.00 perlitre

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old