Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

Horace: Effortless Grooming for Modern Men
Horace is a leading skincare and grooming brand designed for the contemporary man. With a focus on simplicity, effectiveness, and quality, Horace offers a range of products to enhance your daily routine and boost your confidence.

Key Features of Horace:

  • Minimalist Approach: Horace keeps things simple, offering a curated selection of essential grooming products without the fuss.
  • Natural Ingredients: Their products are formulated with natural ingredients, providing gentle yet effective care.
  • Effective Results: Horace delivers visible results, helping you achieve a healthy, well-groomed appearance.
  • Affordable Luxury: Enjoy high-quality grooming products without breaking the bank. Horace offers exceptional value without compromising on performance.

Discover the Horace Difference:

Simplify your grooming routine and elevate your style with Horace. Their range of skincare, hair-care, and body care products is designed to meet the needs of the modern man.

Showing21–28 of 28 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
HORACE Lip Balm 4g
£8.00 Unit price £2,000.00 perkg
HORACE Mattifying Face Moisturizer SPF-30 75ml
£19.00 Unit price £253.33 perlitre
HORACE Healthy Glow Fluid 30ml
£24.00 Unit price £800.00 perlitre
HORACE Bio-Retinol + Argireline Peptide Serum 30ml
£24.00 Unit price £800.00 perlitre
HORACE Face Firming Gel 30ml
£24.00 Unit price £800.00 perlitre
HORACE Beard Balm 50ml
£14.00 Unit price £280.00 perlitre
HORACE Rich Face Moisturiser 75ml
£17.00 Unit price £226.67 perlitre
HORACE Tonic Lotion 200ml
£15.00 Unit price £75.00 perlitre

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old