Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

Moods introduces the first-ever clinically proven neuro-aromatic blends, formulated to enhance, elevate or ease one's mood, mindset and mental wellbeing. Each mood is powered by a signature neuro-aromatic blend, scientifically proven to activate key brain pathways and shift your state of mind, enveloping the senses in a complete multi-sensory experience.

100% Natural, vegan, cruelty-free, and skin-friendly, Moods transforms traditional aromatherapy into a scientifically validated system for emotional balance and mental clarity - modern aromatherapy at its most effective.

Showing1–20 of 21 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Sold out
MOODS Rollercoaster (8 Mini-Moodrollers) 24ml
£45.00 Unit price £1,875.00 perlitre
MOODS Elevated Moodswing 12ml
£30.00 Unit price £2,500.00 perlitre
MOODS Spirited Moodswing 12ml
£30.00 Unit price £2,500.00 perlitre
MOODS Empowered Moodswing 12ml
£30.00 Unit price £2,500.00 perlitre
MOODS Genius Moodmist 100ml
£45.00 Unit price £450.00 perlitre
MOODS Frisky Moodmist 100ml
£45.00 Unit price £450.00 perlitre
MOODS Fit Moodmist 100ml
£45.00 Unit price £450.00 perlitre
MOODS Charisma Moodmist 100ml
£45.00 Unit price £450.00 perlitre
MOODS Hustle Moodroller 15ml
£25.00 Unit price £1,666.67 perlitre
MOODS Chill Moodroller 15ml
£25.00 Unit price £1,666.67 perlitre
MOODS Euphoric Moodroller 15ml
£25.00 Unit price £1,666.67 perlitre
MOODS Frisky Moodroller 15ml
£25.00 Unit price £1,666.67 perlitre
MOODS Found Moodroller 15ml
£25.00 Unit price £1,666.67 perlitre
MOODS Fit Moodroller 15ml
£25.00 Unit price £1,666.67 perlitre
MOODS Charisma Moodroller 15ml
£25.00 Unit price £1,666.67 perlitre
MOODS Performance Moodswing 12ml
£30.00 Unit price £2,500.00 perlitre
MOODS Hustle Moodmist 100ml
£45.00 Unit price £450.00 perlitre
MOODS Chill Moodmist 100ml
£45.00 Unit price £450.00 perlitre
MOODS Euphoric Moodmist 100ml
£45.00 Unit price £450.00 perlitre
MOODS Found Moodmist 100ml
£45.00 Unit price £450.00 perlitre

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old