Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

The Caudalie range powered by prebiotic organic Grape Water, offering a hydration solution for every type of sensitive skin.

Showing1–6 of 6 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
CAUDALIE Vinohydra Moisturizing Mask 75ml
£24.00 Unit price £320.00 perlitre
CAUDALIE Vinohydra Hyaluronic Serum 30ml
£29.00 Unit price £966.67 perlitre
CAUDALIE Vinohydra Deep Hydration Moisturizer 60ml
£20.00 Unit price £333.33 perlitre
CAUDALIE Vinohydra Sorbet Cream Moisturiser 60ml
£20.00 Unit price £333.33 perlitre
CAUDALIE Vinohydra Moisturising Gel Cleanser 150 ml
£16.00 Unit price £106.67 perlitre
CAUDALIE Vinohydra Gel Moisturizer 60ml
£20.00 Unit price £333.33 perlitre

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old