Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

Caudalie's anti-dark spot range to restore a radiant and even complexion, correcting hyperpigmentation, dark spots, pregnancy mask, acne marks, liver and age spots.

Showing1–10 of 10 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
CAUDALIE Vinoperfect Brightening Dark Spot Serum 30ml
£52.00 Unit price £1,733.33 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Dark Circle Brightening Eye Cream With Niacinamide 15ml
£32.00 Unit price £2,133.33 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Concentrated Brightening Glycolic Essence 100ml
£29.00 Unit price £290.00 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Brightening Dark Spot Serum 50ml
£70.00 Unit price £1,400.00 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream 50ml
£13.00 Unit price £260.00 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Dark Spot Niacinamide Moisturiser 50ml
£39.00 Unit price £780.00 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Brightening Micropeel Foam 100ml
£25.00 Unit price £250.00 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Dark Spot Glycolic Night Cream Refill 50ml
£33.00 Unit price £660.00 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Niacinamide Moisturiser Refill 50ml
£33.00 Unit price £660.00 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Dark Spot Glycolic Night Cream 50ml
£39.00 Unit price £780.00 perlitre

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old