Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store
Showing1–8 of 8 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
COMVITA Soothing Manuka Honey with Propolis & Lemon 12 lozenges
£6.00 Unit price 50p peritem
4.7
(3)
COMVITA Manuka Honey Lozenges Umf 10+ 6 Lozenge
£9.00 Unit price £1.50 peritem
COMVITA Manuka Honey UMF 20+ 250g
£110.00 Unit price £440.00 perkg
COMVITA Manuka Honey UMF 5+ 250g
£15.00 Unit price £60.00 perkg
COMVITA Manuka Honey UMF 15+ 250g
COMVITA Manuka Honey UMF 15+ 250g
£52.00 Unit price £208.00 perkg
COMVITA Manuka Honey UMF 10+ 250g
£35.00 Unit price £140.00 perkg
COMVITA Manuka Honey UMF 10+ 500g
£52.00 Unit price £104.00 perkg
COMVITA Manuka Honey UMF 5+ 500g
£25.00 Unit price £50.00 perkg

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old