Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

Flaxseed oil one of the richest sources of alpha-linolenic acid (ALA) Omega-3 fatty acid. ALA can help reduce inflammatory reactions.

Showing1–4 of 4 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
VIRIDIAN 100% Organic Golden Flaxseed Oil 200ml
£11.50 Unit price £57.50 perlitre
TERRANOVA Omega Oil 3-6-7-9 250ml
Sold out
TERRANOVA Omega Oil 3-6-7-9 250ml
£25.00 Unit price £100.00 perlitre
LAMBERTS Flax Seed Oil 1000Mg 90 capsules
LAMBERTS Flax Seed Oil 1000Mg 90 capsules
£15.00 Unit price 16.7p peritem
VIRIDIAN 100% Organic Viridikid Nutritional Oil Blend 200ml
£13.25 Unit price £66.25 perlitre

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old