Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

A exceptional range of premium quality functional mushroom supplements, expertly formulated to elevate your well-being and nurture a healthy lifestyle.

Designed to enhance cognitive function, energy levels, and overall well-being. These products combine high-quality functional mushrooms with natural adaptogens and vitamins to support various aspects of mental and physical health.

Showing1–10 of 10 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
GRASS & CO. Dream Reishi Mushrooms With Magnesium + Sage 60 Capsule
£24.50 Unit price 40.8p peritem
GRASS & CO. Focus Lion's Mane Mushrooms With Ginseng + Omega-3 60 Capsule
£26.50 Unit price 44.2p peritem
GRASS & CO. Prime Vegan Omega Sea Greens Capsules For Women 30 Capsule
£34.50 Unit price £1.15 peritem
GRASS & CO. Focus Lion's Mane Mushrooms Powder With Ginseng + Omega-3 100g
£29.50 Unit price £295.00 perkg
GRASS & CO. Active Super Greens Powder Pouch 120g
£29.50 Unit price £245.83 perkg
GRASS & CO. Boost Vegan Omega Sea Greens For Men Capsules 30 Capsule
£34.50 Unit price £1.15 peritem
GRASS & CO. Liquid Power Ginger, Lime & Shiitake Nootropic Drink 250ml
£2.80 Unit price £11.20 perlitre
GRASS & CO. Relax Maitake Mushrooms With Ashwagandha + Magnesium 60 Capsule
£26.50 Unit price 44.2p peritem
GRASS & CO. Liquid Relax Peach, Chamomile & Reishi Nootropic Drink 250ml
£2.80 Unit price £11.20 perlitre

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old