Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store
Showing1–4 of 4 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
HADDRELL'S OF CAMBRIDGE Manuka Honey UMF 20+ 250g
HADDRELL'S OF CAMBRIDGE Manuka Honey UMF 20+ 250g
£87.00 Unit price £348.00 perkg
HADDRELL'S OF CAMBRIDGE Manuka Honey UMF 22+ 250g
HADDRELL'S OF CAMBRIDGE Manuka Honey UMF 22+ 250g
£140.00 Unit price £560.00 perkg
HADDRELL'S OF CAMBRIDGE Manuka Honey UMF 20+ 500g
£162.00 Unit price £324.00 perkg
HADDRELL'S OF CAMBRIDGE Manuka Honey UMF 16+ 1kg
HADDRELL'S OF CAMBRIDGE Manuka Honey UMF 16+ 1kg
£184.50 Unit price £184.50 perkg

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old