Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

Hair treatments can be a great way to get your hair looking its best. The right treatment can make your hair healthier, shinier, and more voluminous.

Hair treatments are typically composed of oils, moisturisers and nutrients which are then mixed with other ingredients, like waxes or gels, to create the perfect solution for your hair type.

Showing41–60 of 62 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
BALMAIN HAIR COUTURE Revitalizing Mask 200ml
BALMAIN HAIR COUTURE Revitalizing Mask 200ml
£46.00 Unit price £230.00 perlitre
RESEED R8 botanical Solution for Women 50ml
RESEED R8 botanical Solution for Women 50ml
£25.00 Unit price £500.00 perlitre
INNERSENSE ORGANIC BEAUTY Harmonic Treatment Oil 118ml
£67.00 Unit price £567.80 perlitre
NOURKRIN Conditioner For Hair Growth 150ml
HEDRIN Kills Head Lice Spray 60ml
£9.99 Unit price £166.50 perlitre
GIELLY GREEN One For Strength 50ml
£58.00 Unit price £1,160.00 perlitre
NUXE Hair Prodigieux® Pre-Shampoo Nourishing Mask 125ml
£29.00 Unit price £232.00 perlitre
PHYTO Violet No Yellow Mask 200ml
£35.00 Unit price £175.00 perlitre
RESEED R12 Tri Peptide Active Hair Serum For Men 30ml
RESEED R12 Tri Peptide Active Hair Serum For Men 30ml
£45.00 Unit price £1,500.00 perlitre
ROYAL FERN Phytoactive Hair Serum 50ml ROYAL FERN Phytoactive Hair Serum 50ml
ROYAL FERN Phytoactive Hair Serum 50ml
£69.00 Unit price £1,380.00 perlitre
HEDRIN Treat & Go Spray 60ml
£9.99 Unit price £166.50 perlitre
PHYTO Nutrition Nourishing Mask 200ml
£35.00 Unit price £175.00 perlitre
INNERSENSE ORGANIC BEAUTY Harmonic Renew Hair Kit 1 kit
£76.00
SACHAJUAN Hair Repair 220ml
£37.00 Unit price £168.18 perlitre
COLOR WOW Dream Coat Supernatural Spray 500ml
£59.00 Unit price £118.00 perlitre
COLOR WOW Dream Filter For Picture-Perfect Colour 200ml
£26.00 Unit price £130.00 perlitre
SACHAJUAN Over Night Hair Repair 100ml
SACHAJUAN Over Night Hair Repair 100ml
£52.00 Unit price £520.00 perlitre
PHILIP KINGSLEY Bond Builder Lipid Shield 30ml
£32.00 Unit price £1,066.67 perlitre
INNERSENSE ORGANIC BEAUTY Hair Renew Scalp Treatment Duo 1 Unit
£66.00

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old