Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

Holistic formulations, with beauty envisioned as global and built around personalised rituals. These rituals combine clean, antioxidant, blended cosmetics, nutritional supplements designed to act in synergy with skincare composition, and mindfulness self-massage protocols.

Showing1–9 of 9 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Sold out
HOLIDERMIE Serum-In-Oil Body 100ml
£58.00 Unit price £580.00 perlitre
HOLIDERMIE Antioxidant Hand Cream 200ml
£52.00 Unit price £260.00 perlitre
HOLIDERMIE Scented Bath Salts 600g
£35.00 Unit price £58.33 perkg
HOLIDERMIE Sculpting Body Milk 480ml
£68.00 Unit price £141.67 perlitre
HOLIDERMIE Sublimating Body Scrub 140ml
£35.00 Unit price £250.00 perlitre
HOLIDERMIE Sculpting Body Milk 140ml
£40.00 Unit price £285.71 perlitre
HOLIDERMIE Pro-Solar Food Supplements 60 Capsules
£43.00 Unit price 71.7p peritem

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old