Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

Woman Essentials is a premium intimate care brand dedicated to empowering women through holistic feminine wellness. Our luxurious products are meticulously formulated with science-backed ingredients to address specific concerns, including dryness, discomfort, and imbalance. Experience the transformative power of gentle cleansing, soothing moisturization, and innovative solutions for a confident, healthy, and harmonious you. Tested by gynaecologists, approved by women. 100% Made in France.

Showing1–10 of 10 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
WOMAN ESSENTIALS Plaisir De Soie Lasting Intimate Oil Moisturiser Lubricant 100ml
£36.00 Unit price £360.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS BB Deo Probiotic Detox Deo Mist. Intimate & Body Deodorant 30ml
£18.00 Unit price £600.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS Deo Blanc Brightening Soothing Body Mist - Intimate Deodorant 30ml
£18.00 Unit price £600.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS Plaisir De Soie Lubricant 40ml
£20.00 Unit price £500.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS Baume Blanc Brightening Replenishing Balm 30ml
£36.00 Unit price £1,200.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS Essence De Joie Revitalizing Hyaluron Intimate Lubricant Moisturiser 100ml
£36.00 Unit price £360.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS Bain De Soie 2-In-1 Moisturising Satin Intimate And Body Wash 200ml
£25.00 Unit price £125.00 perlitre
1.0
(1)
WOMAN ESSENTIALS Essence De Joie Revitalizing Hyaluron Intimate Lubricant Moisturiser 40ml
£18.00 Unit price £450.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS Brume Deo & Soin Fresh Intimate & Body Mist Deodorant Spray 30ml
£18.00 Unit price £600.00 perlitre
WOMAN ESSENTIALS Baume De Beaute Multi-Perfection Intimate Bikini Care BB Balm 50ml
£36.00 Unit price £720.00 perlitre

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old