Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

PaediaSure Shake is packed with protein, omega 3 & 6 and 26 vitamins and minerals – to help support your child’s growth and immunity.

Showing1–3 of 3 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
PAEDIASURE Children's Nutritional Shake Vanilla Powder 400g
£13.50 Unit price £33.75 perkg
PAEDIASURE Nutritional Shake Chocolate 200ml
£2.50 Unit price £12.50 perlitre
Sold out
PAEDIASURE Children's Nutritional Shake Strawberry Powder 400g
£13.50 Unit price £33.75 perkg

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old