Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

Caudalie harnesses the power of nature to provide the best skincare: effective, natural, clean, and sustainable. All products contain at least 95% natural origin ingredients, carefully selected for visible results while respecting the skin. Created in France, formulations adhere to a strict naturality charter, evolving yearly for greater sustainability. The innovative formulas are developed with top anti-aging research labs, offer lasting results by combining science and vine-derived ingredients. 

Discover the Collections

Premier Cru: The ultimate anti-aging range that addresses wrinkles, firmness, and texture with a luxurious blend of patented ingredients.

Resveratrol-Lift: Combat aging signs by lifting, firming, and enhancing skin's natural collagen production.

Vinergetic C+: Energise and brighten the skin, combating fatigue and dullness with a potent mix of vitamin C and antioxidants.

VinoHydra: Get intense hydration and soothe sensitive skin with grape water and organic grape seed polyphenols.

Vinopure: Specially formulated for acne-prone skin, it purifies and tightens pores, reducing blemishes and shine.

Vinoperfect: Targets dark spots and enhances radiance for a brighter, more even complexion.

Vinosun Protect: Natural broad-spectrum sun protection that shields the skin from harmful UV rays while nourishing and hydrating.

Showing21–40 of 74 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
CAUDALIE Vinoperfect Concentrated Brightening Glycolic Essence 100ml
£29.00 Unit price £290.00 perlitre
CAUDALIE Vinoclean Moisturizing Toner 200ml
£17.00 Unit price £85.00 perlitre
CAUDALIE Vinoclean Cleansing Almond Milk 200ml
£17.00 Unit price £85.00 perlitre
CAUDALIE Thé Des Vignes Nourishing Body Lotion 200ml
£18.00 Unit price £90.00 perlitre
CAUDALIE Vinotherapist Hand And Nail Cream 75ml
£12.00 Unit price £160.00 perlitre
CAUDALIE Grape Water 75ml
£10.00 Unit price £133.33 perlitre
CAUDALIE Vinoclean Moisturizing Toner 100ml
£11.00 Unit price £110.00 perlitre
CAUDALIE Tinted Lip Conditioner 4.5g
£9.00 Unit price £2,250.00 perkg
CAUDALIE Vinoperfect Brightening Dark Spot Serum 50ml
£70.00 Unit price £1,400.00 perlitre
CAUDALIE Resveratrol Lift Cashmere Cream 50ml
£42.00 Unit price £840.00 perlitre
CAUDALIE Hand And Nail Cream Duo 2 x 75ml
£19.00 Unit price £126.67 perlitre
CAUDALIE Vinotherapist Nourishing Body Lotion 400ml
£28.00 Unit price £70.00 perlitre
CAUDALIE Vinotherapist Replenishing Vegan Body Butter 250ml
£26.00 Unit price £104.00 perlitre
CAUDALIE Deep Cleansing Exfoliator 75g
£23.00 Unit price £306.67 perlitre
CAUDALIE Shower Gel Ange Des Vignes 200ml
£10.00 Unit price £50.00 perlitre
CAUDALIE Vinoclean Instant Detox Mask 35ml
£15.00 Unit price £428.57 perlitre
CAUDALIE Vinohydra Hyaluronic Serum 30ml
£29.00 Unit price £966.67 perlitre
CAUDALIE Vinohydra Deep Hydration Moisturizer 60ml
£20.00 Unit price £333.33 perlitre
CAUDALIE Vinohydra Sorbet Cream Moisturiser 60ml
£20.00 Unit price £333.33 perlitre

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old