Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

Caudalie harnesses the power of nature to provide the best skincare: effective, natural, clean, and sustainable. All products contain at least 95% natural origin ingredients, carefully selected for visible results while respecting the skin. Created in France, formulations adhere to a strict naturality charter, evolving yearly for greater sustainability. The innovative formulas are developed with top anti-aging research labs, offer lasting results by combining science and vine-derived ingredients. 

Discover the Collections

Premier Cru: The ultimate anti-aging range that addresses wrinkles, firmness, and texture with a luxurious blend of patented ingredients.

Resveratrol-Lift: Combat aging signs by lifting, firming, and enhancing skin's natural collagen production.

Vinergetic C+: Energise and brighten the skin, combating fatigue and dullness with a potent mix of vitamin C and antioxidants.

VinoHydra: Get intense hydration and soothe sensitive skin with grape water and organic grape seed polyphenols.

Vinopure: Specially formulated for acne-prone skin, it purifies and tightens pores, reducing blemishes and shine.

Vinoperfect: Targets dark spots and enhances radiance for a brighter, more even complexion.

Vinosun Protect: Natural broad-spectrum sun protection that shields the skin from harmful UV rays while nourishing and hydrating.

Showing61–74 of 74 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
CAUDALIE Premier Cru The Serum 30ml
£85.00 Unit price £2,833.33 perlitre
CAUDALIE Vinohydra Gel Moisturizer 60ml
£20.00 Unit price £333.33 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Brightening Micropeel Foam 100ml
£25.00 Unit price £250.00 perlitre
CAUDALIE Glycolic Peel Mask 75ml
£29.00 Unit price £386.67 perlitre
Sold out
CAUDALIE Vinopure Purifying Toner 200ml
£22.00 Unit price £110.00 perlitre
CAUDALIE Vinopure Salicylic Spot Solution 15ml
£14.00 Unit price £933.33 perlitre
CAUDALIE Vinopure Purifying Gel Cleanser 385ml
£26.00 Unit price £67.53 perlitre
CAUDALIE Vinopure Purifying Toner 400ml
£29.00 Unit price £72.50 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Dark Spot Glycolic Night Cream Refill 50ml
£33.00 Unit price £660.00 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Niacinamide Moisturiser Refill 50ml
£33.00 Unit price £660.00 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Dark Spot Glycolic Night Cream 50ml
£39.00 Unit price £780.00 perlitre
CAUDALIE Resveratrol Lift Lightweight Firming Cashmere Cream 40ml
£39.00 Unit price £975.00 perlitre
CAUDALIE Premier Cru The Rich Cream Refill 50ml
£73.00 Unit price £1,460.00 perlitre
CAUDALIE Vinosun After-Sun Repairing Lotion - 400 Ml 400ml
£30.00 Unit price £75.00 perlitre

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old