Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

Caudalie harnesses the power of nature to provide the best skincare: effective, natural, clean, and sustainable. All products contain at least 95% natural origin ingredients, carefully selected for visible results while respecting the skin. Created in France, formulations adhere to a strict naturality charter, evolving yearly for greater sustainability. The innovative formulas are developed with top anti-aging research labs, offer lasting results by combining science and vine-derived ingredients. 

Discover the Collections

Premier Cru: The ultimate anti-aging range that addresses wrinkles, firmness, and texture with a luxurious blend of patented ingredients.

Resveratrol-Lift: Combat aging signs by lifting, firming, and enhancing skin's natural collagen production.

Vinergetic C+: Energise and brighten the skin, combating fatigue and dullness with a potent mix of vitamin C and antioxidants.

VinoHydra: Get intense hydration and soothe sensitive skin with grape water and organic grape seed polyphenols.

Vinopure: Specially formulated for acne-prone skin, it purifies and tightens pores, reducing blemishes and shine.

Vinoperfect: Targets dark spots and enhances radiance for a brighter, more even complexion.

Vinosun Protect: Natural broad-spectrum sun protection that shields the skin from harmful UV rays while nourishing and hydrating.

Showing41–60 of 74 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
CAUDALIE Resveratrol Lift Firming Serum 30ml
£45.00 Unit price £1,500.00 perlitre
CAUDALIE Vinoclean Micellar Cleansing Water 200ml
£17.00 Unit price £85.00 perlitre
CAUDALIE Vinoclean Instant Foaming Cleanser 150ml
£17.00 Unit price £113.33 perlitre
CAUDALIE Vinosun After-Sun Repairing Lotion 200ml
£20.00 Unit price £100.00 perlitre
CAUDALIE Vinopure Moisturizing Mattifying Fluid 60ml
£21.00 Unit price £350.00 perlitre
CAUDALIE Vinopure Purifying Gel Cleanser 75ml
£12.00 Unit price £160.00 perlitre
CAUDALIE Vinohydra Moisturising Gel Cleanser 150 ml
£16.00 Unit price £106.67 perlitre
CAUDALIE Resveratrol Lift Firming Eye Gel Cream 15ml
£39.00 Unit price £2,600.00 perlitre
CAUDALIE Premier Cru The Cream 50ml
£85.00 Unit price £1,700.00 perlitre
CAUDALIE Gentle Buffing Cream 75g
£23.00 Unit price £306.67 perkg
CAUDALIE Vinopure Purifying Gel Cleanser 150ml
£20.00 Unit price £133.33 perlitre
CAUDALIE Vinopure Blemish Control Salicylic Serum 30ml
£32.00 Unit price £1,066.67 perlitre
CAUDALIE Self-Tan Sun Drops 15ml
£19.00 Unit price £1,266.67 perlitre
CAUDALIE Grape Water 300ml
£22.00 Unit price £55.00 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream 50ml
£13.00 Unit price £260.00 perlitre
CAUDALIE Vinoperfect Dark Spot Niacinamide Moisturiser 50ml
£39.00 Unit price £780.00 perlitre
Sold out
CAUDALIE Resveratrol Lift Instant Firming Serum Refill 30ml
£44.00 Unit price £1,466.67 perlitre
CAUDALIE Vinoclean Almond Milk 400ml
£22.00 Unit price £55.00 perlitre
CAUDALIE Premier Cru The Rich Cream 50ml
£85.00 Unit price £1,700.00 perlitre
CAUDALIE Premier Cru The Cream Refill 50ml
£73.00 Unit price £1,460.00 perlitre

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old